mgr Anna Olkowska

Opłać wizytę
Opinie

Specjalista kosmetologii leczniczej, związana z branżą beauty od 14 lat.

Absolwentka AWF w Białej Podlaskiej na kierunkach Kosmetologia oraz Turystyka i Rekreacja, o specjalności odnowy biologicznej. Dodatkowo zdobyła tytuł technika masażysty w dwuletnim Studium Medycznym. Multidyscyplinarne wykształcenie wykorzystuje do projektowania skutecznych terapii, doszukując się głębszych przyczyn problemów skórnych.

Dalsza edukacja obejmowała wiele szkoleń, w tym: peelingi chemiczne, karboksyterapię, mezoterapię mikroigłową, terapię blizn, laseroterapię, masaże orientalne, wiele szkoleń produktowych. Bez przerwy aktualizuje wiedzę na temat wpływu diety, suplementacji oraz psychologii na zdrowie i skórę.

Specjalizuje się w:

  • terapii trądziku młodzieńczego, dorosłych, różowatego
  • terapii blizn – pooparzeniowych, pooperacyjnych, po cesarskim cięciu, potrądzikowych i innych oraz rozstępów
  • terapii przebarwień
  • terapii dysfunkcji skóry (uszkodzenia, nadwrażliwość, przesuszenie, AZS, ŁZS)
  • zabiegach healthy-ageing o działaniu długofalowym oraz profilaktyką starzenia

Przez 6 lat współtworzyła salony kosmetologiczne w Warszawie jako aktywny zabiegowiec oraz szkoleniowiec, opiekun merytoryczny, manager oraz twórca najwyższych standardów obsługi klienta.

Przeprowadziła wiele szkoleń przygotowujących młodych kosmetologów do efektywnej, skutecznej pracy, z zachowaniem wysokiej jakości obsługi.

Autorka wielu artykułów do czasopisma branżowego Beauty Forum, gość w programie Pytanie na Śniadanie. Prelegent targów kosmetycznych oraz Tygodnia Kobiet Sukcesu.

W trakcie swojej praktyki zawodowej wypracowała koncept świadomej i mądrej terapii skóry. Edukuje swoich klientów, aby w przyszłości wiedzieli, jak radzić sobie ze skórą.