Współdziałanie – klucz do sukcesu

Przychodnia Warsaw Spring Clinic może pochwalić się kadrą, składającą się ze specjalistów w swojej dziedzinie. Choć każdy z nich posiada zasobne wykształcenie oraz doświadczenie i świadczy profesjonalne usługi, stawiamy na współpracę.

Z racji, że patrzymy na człowieka jako całość, mamy świadomość potrzeby korzystania z wielu dziedzin medycyny i nauki.

Ginekologia, endokrynologia, medycyna estetyczna, dietetyka i kosmetologia to gałęzie ze sobą powiązane, czego może nie być widać na pierwszy rzut oka.

Postaramy się przybliżyć i zobrazować ich związek. Ginekolog, jako lekarz zajmujący się żeńskim układem płciowym, ma świadomość że zaburzenia w tym obrębie są często spowodowane nieprawidłowościami hormonalnymi. Zaburzeniami hormonalnymi zajmuje się natomiast endokrynolog. Z racji, że hormony wpływają na pracę całego organizmu, ich rozregulowanie może być widać także na zewnątrz. Z pomocą przychodzą zabiegi kosmetologiczne i medycyny estetycznej, które łagodzą bądź też usuwają nawet permanentne skutki zaburzonej gospodarki hormonalnej. To, jak i co jemy również ma znaczenie w kontekście prawidłowej pracy układu endokrynnego i naszego wyglądu – kompetencje w tej dziedzinie posiada dietetyk.

Jak widać, aby zadbać o zdrowie w pełni, należy pochylić się nad różnymi jego aspektami. W naszej Przychodni współdziałamy, w celu przywrócenia Państwu energii i sprawności. Dotykając wszystkich powiązanych z danym problemem obszarów, zataczamy pełne koło i dostrzegamy kompletny obraz.

Serdecznie zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *